Bestuur

Voorzitter
Stefan Nieuwenhuys

 

 

 

E-mail: voorzitter@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 15 53 31 01


Secretaris
Frans Hoving
frans

E-mail: secretaris@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 29 01 40 23


Penningmeester
Dirk Jan Broertjes

 

 

 

E-mail:  penningmeester@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 77 10 20


2e Penningmeester
Marga Wolkers
marga

E-mail: marga@wolkers.nl
Telefoon: 020 64 54 844


Clubhuiscommissaris
Mark Smit

 

 

 

Beheer clubhuis, keuken, verhuur clubhuis

E-mail:  clubhuis@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 52 030 030


Bestuurslid zonder portefeuille
Edwin Welsink
Edwin_Welsink

 

 

 

E-mail: edwinwelsink@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 288 545


Schepencommissaris
Coen van Luijken

 

 

 

Ligplaatsen, stalling, hellingen

E-mail:  schepen@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 36 30 19 78


Havencommissaris
Pim Dijkema

 

 

 

Steigers, loodsen, werkzaamheden

E-mail: haven@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 55 36 62 21


Bestuurslid zonder portefeuille
Michel Gijzelaar
Tevens Vice-Voorzitter

E-mail:
Telefoon: 06


Commissies onder verantwoordelijkheid van het Bestuur

PR en Communicatie
Jan Martin Wilschut
12508732_705564426212506_2308976851691179947_n

E-mail:  pr@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 365 718


Wedstrijden
Dirk Jan Broertjes

 

E-mail: wedstrijden@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 77 10 20


Secretariaat Jeugdzeilen
Jacqueline Schoenmakers
Schermafbeelding 2017-03-13 om 14.40.03

E-mail: jeugdzeilen@wvdekoenen.nl


Functionaris Gegevensbescherming
Brenno de Winter

 

 

 

E-mail: fuge@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 536 508