Bestuur

Voorzitter

Stefan Nieuwenhuys

E-mail: voorzitter@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 15 53 31 01


Secretaris
frans

Frans Hoving

E-mail: secretaris@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 29 01 40 23


Penningmeester a.i.

Michel Gijzelaar
Tevens Vice-Voorzitter

E-mail:  penningmeester@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 54 251 436


2e Penningmeester
marga

Marga Wolkers

E-mail: marga@wolkers.nl
Telefoon: 020 64 54 844


Clubhuiscommissaris

Mark Smit
Beheer clubhuis en keuken, verhuur clubhuis

E-mail:  clubhuis@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 52 030 030


Schepencommissaris

Coen van Luijken
Ligplaatsen, stalling, hellingen

E-mail:  schepen@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 36 30 19 78


Havencommissaris

Pim Dijkema
Steigers, loodsen, werkzaamheden

E-mail: haven@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 55 36 62 21


Commissies onder verantwoordelijkheid van het Bestuur

PR en Communicatie
12508732_705564426212506_2308976851691179947_n

Jan Martin Wilschut

E-mail:  pr@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 365 718


Wedstrijdcommissaris



Otto Steegstra

E-mail: ogsteegstra@gmail.com
Telefoon: 06 54 340 813


Secretariaat Jeugdzeilen
Vacant

E-mail: jeugdzeilen@wvdekoenen.nl
Telefoon:


Functionaris Gegevensbescherming

Brenno de Winter

E-mail: fuge@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 536 508