Bestuur

Voorzitter
Otto Steegstra
otto
E-mail: voorzitter@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 54 34 08 13


Secretaris
Frans Hoving
frans
E-mail: secretaris@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 29 01 40 23


Penningmeester
Dirk Jan Broertjes
dirkjan
E-mail:  penningmeester@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 77 10 20


2e Penningmeester
Marga Wolkers
marga
E-mail: marga@wolkers.nl
Telefoon: 020 64 54 844


Clubhuiscommissaris
Beheer clubhuis, keuken, verhuur clubhuis
Stefan Nieuwenhuys
Stefan

 

 

 

E-mail:  clubhuis@wvdekoenen.nl
Telefoon:


Schepencommissaris
Ligplaatsen, stalling, hellingen
Joost Schukkink

schermafbeelding-2016-12-13-om-08-01-41

 

 

 

E-mail:  schepen@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 26 326 958


Havencommissaris
Steigers, loodsen, werkzaamheden
a.i. Dirk Jan Broertjes

E-mail: haven@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 77 10 20


Commissies onder verantwoordelijkheid van het Bestuur

PR en Communicatie
Jan Martin Wilschut
12508732_705564426212506_2308976851691179947_n
E-mail:  pr@wvdekoenen.nl
Telefoon: 06 53 365 718


Redactie Koenen nieuws
Hank Smit


Wedstrijden
a.i. Otto Steegstra
E-mail: wedstrijden@wvdekoenen.nl


Secretariaat Jeugdzeilen
Jacqueline Schoenmakers
Schermafbeelding 2017-03-13 om 14.40.03
E-mail: jeugdzeilen@wvdekoenen.nl