Wie doen er mee met de 6 Uren 2018?

De grote vraag bij de 6 Uren is altijd: “Is er wind?”. Windfinder geeft op De Nieuwe Meer voor zondag 11 november nu 12 knopen af bij 11C. Mooi 6 uren weertje

Volgende vraag: “Tegen wie moet ik het opnemen?”. Er zijn nu 33 teams!

Inschrijvingen 6 Uren van De Nieuwe Meer 2018 (6/11/2018)

Standaard
SportVid                           NED 197595           Roelof Bouwmeester en Sietse-Jan Sietzema
Bueters                             NED 191172            Alessa Bueters (v) en Gerard Bueters
De Doordouwers            NED 200857           Piet Bankersen en Hein van der Lingen
Jurjen en Maarten            ???                         Jurjen Feitsma en Maarten Innemee
NED 171950            Willem van den Oever en Sven Oomens
White Pearl                       ???                         Jeroen Kiers en Annemiek Wijnbergh (v)
???                                    NED 212979           Sal Halbertsma en Marijn Snel

Radiaal
Chilly lilly boom yeah  NED 194885           Isabel de Bruijn (v) en Jeroen Been
Dijkstra Sail                   NED 214079           Willem Dijkstra en Durk Willem Dijkstra
NED 211296            Didianne Leusink (v) en Anne Chevalier (v)
NED 211298            Fabienne de Boer (v) en Ariana Kalsbeek (v)
NED 203017            Juul Niewold en Hidde Iburg
NED 206728            Colin Faas en Gijs Niewold
Snellerdansnel              NED 209199            Anne-Fleur Verholen (v) en Barend v de Starre
NED 211297             Jelle Sijpkens en Floortje Chevalier (v)
NED 211385             Harm Broekema en Isis Lodewijk (v)
Meerzwemmendanzeilen   NED 170608    Jikke Schol (v) en Jorieke Krikhaar (v)

Masters
Quick & Dirty II            Ned 204047            Jaap Schellekens en Iwan Daniëls
Swiss Knife                    SUI 207315             Markus Ochs en Han Hendriks
Middelbare Mannen in Neopreen NED 164860  Lennart Cnossen en Freek de Miranda
De Fles                           NED 198308            Wilmar Groenendijk en Cesar Sierhuis
Flierefluiters                 NED 195174            Giovanni Vierling en Hartger Heldoorn
Team Assendelft          NED 164667            Martin Koning en Marianne van Kampen (v)
Fysiocaptain                 NED 208437            Hans Hoedeman en Roel Ballieux
Vrijbuiter                      NED 195275            Jort Schraffort en Jurjen Blokzijl
Pieter/Bernard            NED 154042            Pieter Vroegop en Bernard Wijs
Team Brabant             NED 166560            Martijn van Dijk en Barbara Scholl (v)
JANNEN                      NED 179717             Peerke Kortekaas en Michiel Peters
De Breek                      NED 209458           Rick Settels en Michiel Sinaasappel

4.7
NED 203496           Bram van Arkel en Jans Vierhuizen
NED 195202            Hajo Sijpkens en Thijn Keasehagen
NED 212987            Wiebe Sijpkens en Jikke Kielstra (v)
NED 198174             Julia te Gussinklo Omann (v) en Thomas de Graaf

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.